HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
 
18/09/1992 yılında cam mozaik üretimi amacıyla kurulan BETSAN Cam Seramik Sanayi Ve Tic. A.Ş. geçen yıllara oranla yurtiçi ve uluslararası satışlarını daha yukarı değerlere taşımayı başarmıştır. Betsan Mosaix, bu birikimin getirdiği üstünlükler ve sunduğu avantajlarla, diğer tüm mozaik üreticilerinden ayrılmaktadır. Betsan Mosaix’ın kalite, ambalajlama ve sevkiyat konularındaki üstün standartları, aynı zamanda markanın uluslararası hizmet politikasının da birer kanıtıdır. Destekleyici pazarlama malzemeleri ve müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak yeni tasarım ve ürünler geliştirebilme uzmanlığı, Betsan Mosaix’i her koşulda müşteri memnuniyetini öne çıkarabilen bir marka haline getirmektedir. Bu üretim gücünü,  bünyesindeki denizaşırı bayiler tarafından verilen daimi hizmet ve destekle daha da ileri taşıyan Betsan Mosaix, dünya çapında en çok güvenilen markalar arasındaki haklı yerini almıştır.
 
MİSYONUMUZ
 
Sürekli gelişim anlayışı ile üstün bilgi ve ileri teknoloji avantajlarımızdan yaralanarak, ürün ve hizmetlerimizi toplumun beklentilerine uygun hale getirmek.
 
Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle köklü ve uzun süreli ilişkiler kurmak 
Tüm çalışanlarımız teşvik etmek ve başarılarını desteklemek 
Olası tüm fırsatları değerlendirerek ortaklarımıza ve yatırımlarımıza ekonomik değer katmak.
 
 
VİZYONUMUZ
 
Vizyonumuz, değerlerimiz, bilgimiz ve çalışanlarımızla; müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, toplumun ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak gelişime paralel olarak hem iç pazarda hem de ihracatta üstlendiğimiz lider konumu sürdürmektir.