TARİHÇE

TARİHÇE

18/09/1992 yılında cam mozaik üretimi amacıyla kurulan BETSAN Cam Seramik Sanayi Ve Tic. A.Ş. geçen yıllara oranla yurtiçi ve uluslararası satışlarını daha yukarı değerlere taşımayı başarmıştır. Cam mozaik'te bina dış cephe kaplamaları yanında mutfak, banyo ve havuzların tasarımlarına yönelik ürünler geliştirerek tüm ürün grubunda toplam üretim metrajını büyütüp yurtiçi satışlarda birinciliğini sürdürmüş uluslararası satışlarda hedeflerini yakalayarak daha da büyütme çabasındadır.

Bu alandaki başarılı faaliyetleri ile cam mozaik liginin izlenen oyuncularından olan BETSAN Cam Seramik Sanayi Ve Tic. A.Ş. bu faaliyet kazançlarını üretim tesisinin finansmanına, kapasite artırımına, yeni ürün ve geliştirme yatırımları için kullanarak her zaman daha iyisini sunma amacındadır. 

İstanbul, Küçükçekmece, Sefaköy'de üretim tesisi bulunan BETSAN Cam Seramik Sanayi Ve Tic. A.Ş. dünyanın birçok ülkesine cam mozaik malzemesi sunan bünyesindeki MOSAIX ticari markası ve kendini yenileyebilen aktif ve deneyimli çalışanlarıyla ülkemizin ve dünyanın bir çok bölgesine halen satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.